2024 m. birželio 30-ąją – pirmąją Lietuvos dainų šventės dieną – Vilniaus rotušės aikštėje vyks Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Lietuvos tautinių bendrijų renginys „Sujunkime Lietuvą!“, subursiantis viso pasaulio lietuvius ir Lietuvos tautines bendrijas. Susipažinsime, bendrausime, parodysime, kaip įvairiose pasaulio šalyse gyvuoja lietuvių bendruomenės, o Lietuvoje – tautinės bendrijos.

Visą dieną Vilniaus rotušės aikštėje veiks paviljonų miestelis, kuriame bendruomenės kartu su savo šalių menininkais pristatys įspūdingiausius projektus, iškilius pasaulio lietuvius ir jų pasiekimus, garsinančius Lietuvą pasaulyje. Lankytojų lauks gyvosios dirbtuvės ir atviros maisto degustacijos, o didžiojoje aikštės scenoje – pasaulio lietuvių bendruomenių ir Lietuvos tautinių bendrijų meno kolektyvų pasirodymai.

Pasaulio lietuvių ir Lietuvos tautinių bendrijų dienos koncerte ,,Sujunkime Lietuvą“ (birželio 30 d.) norinčių dalyvauti kolektyvų registracija bus paskelbta atskirai. Dėl dalyvavimo kreiptis: Jūratė Caspersen, el. p. [email protected].