Unikalumas

Lietuvos dainų šventė unikali ne tik savo dvasia, bet ir turiniu. Susipažinkite su paslaptinga Cantor Lituanus gentimi ir daugiau sužinokite apie visus Dainų šventės renginius!

Pastaraisiais metais išskirtinio susidomėjimo sulaukia Pučiamųjų instrumentų koncertas, kuriam talkina būgnininkai, šokėjai ir dainininkai. Prie koncerto koncepcijos dirba daugybė profesionalų — nuo dirigentų iki šviesų dailininkų. Dainų šventės žiūrovai gali pamatyti ir išgirsti iki tobulumo suderintus vaikų, jaunimo, studentų, profesionalių karinių orkestrų, solistų, net svečių iš kaimyninių šalių — Latvijos ir Estijos — numerius. Šiame koncerte sujungiami įvairūs muzikos stiliai, specialieji efektai, todėl žavimasi ne tik aranžuotėmis, bet ir orkestriniam pasirodymui pritaikyta choreografija ir scenografija.

Pučiamųjų instrumentų koncertą galima apibūdinti kaip tradicinės ir šiuolaikinės instrumentinės muzikinės kultūros sąsają. Ar kažką panašaus esate girdėję? Jei ne, išbandykite — gal būtent šis koncertas taps Jūsų Dainų šventės tradiciniu renginiu.